MXSMLJ170CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ170CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ170CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
listoch: MXSMLJ170CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ170CAE3
Číslo dielu MXSMLJ170CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5228 pcs Dátový hárok MXSMLJ170CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 189V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 170V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 11A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14994
1086-14994-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ170CAE3
popis TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 275V