MXSMLJ12CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMLJ12CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMLJ12CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
listoch: MXSMLJ12CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMLJ12CAE3
Číslo dielu MXSMLJ12CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4789 pcs Dátový hárok MXSMLJ12CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 13.3V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 12V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 150.6A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14962
1086-14962-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMLJ12CAE3
popis TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 19.9V