MXSMCJ8.5A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ8.5A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ8.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
listoch: MXSMCJ8.5A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ8.5A
Číslo dielu MXSMCJ8.5A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5241 pcs Dátový hárok MXSMCJ8.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 9.44V
Napätie - porucha (Min) 8.5V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 104.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14653
1086-14653-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ8.5A
popis TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.4V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMCJ78CA
MXSMCJ78CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 78V 126V DO214AB
Skladom: 5424 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMCJ78CA.pdf
RFQ
MXSMCJ8.5AE3
MXSMCJ8.5AE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO214AB
Skladom: 5619 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMCJ8.5AE3.pdf
RFQ
MXSMCJ85CA
MXSMCJ85CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Stiahnuť ▼: MXSMCJ85CA.pdf
MXSMCJ78CAE3
MXSMCJ78CAE3