MXSMCJ58A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ58A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ58A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
listoch: MXSMCJ58A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ58A
Číslo dielu MXSMCJ58A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5248 pcs Dátový hárok MXSMCJ58A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.4V
Napätie - porucha (Min) 58V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 16A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14609
1086-14609-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ58A
popis TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 93.6V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMCJ51CAE3
MXSMCJ51CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB