MXSMCJ54A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ54A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ54A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
listoch: MXSMCJ54A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ54A
Číslo dielu MXSMCJ54A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6154 pcs Dátový hárok MXSMCJ54A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 60V
Napätie - porucha (Min) 54V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 17.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14605
1086-14605-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ54A
popis TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 87.1V