MXSMCJ48A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ48A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ48A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
listoch: MXSMCJ48A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ48A
Číslo dielu MXSMCJ48A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5188 pcs Dátový hárok MXSMCJ48A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 53.3V
Napätie - porucha (Min) 48V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 19.4A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14593
1086-14593-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ48A
popis TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 77.4V