MXSMCJ24AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ24AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ24AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
listoch: MXSMCJ24AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ24AE3
Číslo dielu MXSMCJ24AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5571 pcs Dátový hárok MXSMCJ24AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 26.7V
Napätie - porucha (Min) 24V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 38.6A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14558
1086-14558-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ24AE3
popis TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 38.9V