MXSMCJ22A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ22A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ22A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
listoch: MXSMCJ22A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ22A
Číslo dielu MXSMCJ22A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5242 pcs Dátový hárok MXSMCJ22A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 24.4V
Napätie - porucha (Min) 22V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 42.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14553
1086-14553-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ22A
popis TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 35.5V