MXSMCJ15A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ15A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ15A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
listoch: MXSMCJ15A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ15A
Číslo dielu MXSMCJ15A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4530 pcs Dátový hárok MXSMCJ15A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 16.7V
Napätie - porucha (Min) 15V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 61.5A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14525
1086-14525-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ15A popis TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 24.4V Kapacita @ Frekvencia -