MXSMCJ130A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ130A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ130A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
listoch: MXSMCJ130A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ130A
Číslo dielu MXSMCJ130A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6000 pcs Dátový hárok MXSMCJ130A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 144V
Napätie - porucha (Min) 130V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 7.2A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14509
1086-14509-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ130A
popis TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 209V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMCJ12AE3
MXSMCJ12AE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Skladom: 5029 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMCJ12AE3.pdf
RFQ
MXSMCJ12CAE3
MXSMCJ12CAE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB