MXSMCJ12A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ12A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ12A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
listoch: MXSMCJ12A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ12A
Číslo dielu MXSMCJ12A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4719 pcs Dátový hárok MXSMCJ12A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 13.3V
Napätie - porucha (Min) 12V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 75.3A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14505
1086-14505-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ12A
popis TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 19.9V