MXSMCJ11A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMCJ11A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCJ11A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
listoch: MXSMCJ11A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCJ11A
Číslo dielu MXSMCJ11A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5742 pcs Dátový hárok MXSMCJ11A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 12.2V
Napätie - porucha (Min) 11V Napätie - porucha DO-214AB (SMCJ)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 82.4A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-14497
1086-14497-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCJ11A
popis TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 18.2V