MXSMCGLCE7.5A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCGLCE7.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
listoch: MXSMCGLCE7.5A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXSMCGLCE7.5A
Číslo dielu MXSMCGLCE7.5A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5737 pcs Dátový hárok MXSMCGLCE7.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 8.33V
Napätie - porucha (Min) 7.5V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 100A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14469
1086-14469-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCGLCE7.5A
popis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.9V
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMCGLCE64AE3
MXSMCGLCE64AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Skladom: 5242 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE64AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE7.0AE3
MXSMCGLCE7.0AE3
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 7VWM 12VC DO215AB
Skladom: 4033 pcs
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE7.0AE3.pdf
RFQ
MXSMCGLCE7.5AE3
MXSMCGLCE7.5AE3
popis: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE7.5AE3.pdf
MXSMCGLCE60AE3
MXSMCGLCE60AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 60V 96.8V DO215AB
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE60AE3.pdf
MXSMCGLCE7.0A
MXSMCGLCE7.0A
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE7.0A.pdf
MXSMCGLCE75A
MXSMCGLCE75A
popis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Stiahnuť ▼: MXSMCGLCE75A.pdf
MXSMCGLCE75AE3
MXSMCGLCE75AE3