MXSMCG85AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG85AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB
listoch: MXSMCG85AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG85AE3
Číslo dielu MXSMCG85AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5493 pcs Dátový hárok MXSMCG85AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 94.4V
Napätie - porucha (Min) 85V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 10.4A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14388
1086-14388-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG85AE3
popis TVS DIODE 85VWM 137VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 137V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMCG8.5CA
MXSMCG8.5CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB