MXSMCG70A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG70A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 70VWM 113VC DO215AB
listoch: MXSMCG70A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG70A
Číslo dielu MXSMCG70A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 70VWM 113VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5790 pcs Dátový hárok MXSMCG70A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 77.8V
Napätie - porucha (Min) 70V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 13.3A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14367
1086-14367-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG70A
popis TVS DIODE 70VWM 113VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 113V