MXSMCG7.5A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG7.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
listoch: MXSMCG7.5A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG7.5A
Číslo dielu MXSMCG7.5A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5444 pcs Dátový hárok MXSMCG7.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 8.33V
Napätie - porucha (Min) 7.5V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 116.3A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14363
1086-14363-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG7.5A
popis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.9V