MXSMCG60A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG60A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
listoch: MXSMCG60A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG60A
Číslo dielu MXSMCG60A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5008 pcs Dátový hárok MXSMCG60A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 66.7V
Napätie - porucha (Min) 60V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 15.5A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14351
1086-14351-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMCG60A popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 96.8V Kapacita @ Frekvencia -