MXSMCG6.5A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG6.5A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB
listoch: MXSMCG6.5A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG6.5A
Číslo dielu MXSMCG6.5A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4919 pcs Dátový hárok MXSMCG6.5A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 7.22V
Napätie - porucha (Min) 6.5V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 133.9A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14347
1086-14347-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG6.5A
popis TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 11.2V