MXSMCG54AE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG54AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB
listoch: MXSMCG54AE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG54AE3
Číslo dielu MXSMCG54AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5939 pcs Dátový hárok MXSMCG54AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 60V
Napätie - porucha (Min) 54V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 17.2A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14336
1086-14336-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMCG54AE3 popis TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 87.1V Kapacita @ Frekvencia -