MXSMCG45A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG45A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AB
listoch: MXSMCG45A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG45A
Číslo dielu MXSMCG45A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4770 pcs Dátový hárok MXSMCG45A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 50V
Napätie - porucha (Min) 45V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 20.6A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14319
1086-14319-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG45A
popis TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 72.7V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXSMCG40CA
MXSMCG40CA
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB