MXSMCG36A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG36A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AB
listoch: MXSMCG36A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG36A
Číslo dielu MXSMCG36A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5597 pcs Dátový hárok MXSMCG36A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 40V
Napätie - porucha (Min) 36V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 25.8A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14307
1086-14307-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMCG36A popis TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 58.1V Kapacita @ Frekvencia -