MXSMCG17A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG17A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AB
listoch: MXSMCG17A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG17A
Číslo dielu MXSMCG17A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5883 pcs Dátový hárok MXSMCG17A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 18.9V
Napätie - porucha (Min) 17V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 53.3A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14271
1086-14271-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG17A
popis TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 27.6V