MXSMCG16A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG16A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 16VWM 26VC DO215AB
listoch: MXSMCG16A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXSMCG16A
Číslo dielu MXSMCG16A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 16VWM 26VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4770 pcs Dátový hárok MXSMCG16A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 17.8V
Napätie - porucha (Min) 16V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 57.7A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14263
1086-14263-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG16A
popis TVS DIODE 16VWM 26VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 26V