MXSMCG120A
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMCG120A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB
listoch: MXSMCG120A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMCG120A
Číslo dielu MXSMCG120A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5784 pcs Dátový hárok MXSMCG120A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 133V
Napätie - porucha (Min) 120V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 7.8A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-14231
1086-14231-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMCG120A
popis TVS DIODE 120VWM 193VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 193V