MXSMBJ51A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ51A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ51A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
listoch: MXSMBJ51A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ51A
Číslo dielu MXSMBJ51A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 3889 pcs Dátový hárok MXSMBJ51A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 56.7V
Napätie - porucha (Min) 51V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 7.3A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14119
1086-14119-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ51A
popis TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 82.4V