MXSMBJ17A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ17A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXSMBJ17A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
listoch: MXSMBJ17A.pdf
  • správa
Špecifikácie MXSMBJ17A
Číslo dielu MXSMBJ17A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 3605 pcs Dátový hárok MXSMBJ17A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 18.9V
Napätie - porucha (Min) 17V Napätie - porucha SMBJ (DO-214AA)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 600W Napájanie - špičkový impulz 21.7A
polarizácia DO-214AA, SMB Ostatné mená 1086-14049
1086-14049-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXSMBJ17A popis TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO214AA
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 27.6V Kapacita @ Frekvencia -