MXLSMLJ12CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLSMLJ12CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLJ12CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
listoch: MXLSMLJ12CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLJ12CAE3
Číslo dielu MXLSMLJ12CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6937 pcs Dátový hárok MXLSMLJ12CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 13.3V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 12V Napätie - porucha DO-214AB
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 150.6A
polarizácia DO-214AB, SMC Ostatné mená 1086-12518
1086-12518-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLJ12CAE3
popis TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 19.9V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLJ12CA/TR
MXLSMLJ12CA/TR
výrobcovia: Microsemi
popis: HI REL TVS
Skladom: 7684 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMLJ12CA/TR.pdf
RFQ
MXLSMLJ12AE3
MXLSMLJ12AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB