MXLSMLG8.5CAE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG8.5CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO215AB
listoch: MXLSMLG8.5CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG8.5CAE3
Číslo dielu MXLSMLG8.5CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7464 pcs Dátový hárok MXLSMLG8.5CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 9.44V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 8.5V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 208.4A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12482
1086-12482-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG8.5CAE3
popis TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.4V