MXLSMLG7.5CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG7.5CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB
listoch: MXLSMLG7.5CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG7.5CAE3
Číslo dielu MXLSMLG7.5CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5823 pcs Dátový hárok MXLSMLG7.5CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 8.33V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 7.5V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 232.6A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12462
1086-12462-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG7.5CAE3
popis TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.9V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MXLSMLG75AE3
MXLSMLG75AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Skladom: 7675 pcs
Stiahnuť ▼: MXLSMLG75AE3.pdf
RFQ
MXLSMLG7.0AE3
MXLSMLG7.0AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 7V 12V DO215AB