MXLSMLG14CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG14CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB
listoch: MXLSMLG14CAE3.pdf
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG14CAE3
Číslo dielu MXLSMLG14CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 7361 pcs Dátový hárok MXLSMLG14CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 15.6V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 14V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 129.4A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12346
1086-12346-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG14CAE3
popis TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 23.2V