MXLSMLG13CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMLG13CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AB
listoch: MXLSMLG13CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLSMLG13CA
Číslo dielu MXLSMLG13CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 6065 pcs Dátový hárok MXLSMLG13CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 14.4V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 13V Napätie - porucha SMLG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 3000W (3kW) Napájanie - špičkový impulz 139.4A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12341
1086-12341-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Výrobné číslo výrobcu MXLSMLG13CA popis TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AB
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 21.5V Kapacita @ Frekvencia -