MXLSMCGLCE80AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCGLCE80AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 80VWM 129VC DO215AB
listoch: MXLSMCGLCE80AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLSMCGLCE80AE3
Číslo dielu MXLSMCGLCE80AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 80VWM 129VC DO215AB Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4207 pcs Dátový hárok MXLSMCGLCE80AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 88.7V
Napätie - porucha (Min) 80V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 11.6A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-12036
1086-12036-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMCGLCE80AE3
popis TVS DIODE 80VWM 129VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 129V
Kapacita @ Frekvencia 90pF @ 1MHz Obojsmerné kanály No