MXLSMCGLCE14A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLSMCGLCE14A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB
listoch: MXLSMCGLCE14A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MXLSMCGLCE14A
Číslo dielu MXLSMCGLCE14A Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4632 pcs Dátový hárok MXLSMCGLCE14A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 15.6V
Napätie - porucha (Min) 14V Napätie - porucha SMCG (DO-215AB)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 65A
polarizácia DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatné mená 1086-11971
1086-11971-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLSMCGLCE14A
popis TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO215AB Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 23.2V
Kapacita @ Frekvencia 100pF @ 1MHz Obojsmerné kanály No