MXLP4KE400AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXLP4KE400AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MXLP4KE400AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 342VWM 548VC DO41
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MXLP4KE400AE3
Číslo dielu MXLP4KE400AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 342VWM 548VC DO41 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 6901 pcs Dátový hárok
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 380V
Napätie - porucha (Min) 342V Napätie - porucha DO-204AL (DO-41)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 400W Napájanie - špičkový impulz 1A
polarizácia DO-204AL, DO-41, Axial Ostatné mená 1086-10348
1086-10348-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MXLP4KE400AE3
popis TVS DIODE 342VWM 548VC DO41 Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 548V