MRT100KP78A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP78A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MRT100KP78A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 78VWM 153VC CASE5A
listoch: MRT100KP78A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MRT100KP78A
Číslo dielu MRT100KP78A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 78VWM 153VC CASE5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5466 pcs Dátový hárok MRT100KP78A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 86.7V
Napätie - porucha (Min) 78V Napätie - porucha Case 5A (DO-204AR)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 100000W (100kW) Napájanie - špičkový impulz -
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-7781
1086-7781-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MRT100KP78A
popis TVS DIODE 78VWM 153VC CASE5A Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 153V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MRT100KP85A
MRT100KP85A
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 85VWM 166VC CASE5A
Skladom: 4582 pcs
Stiahnuť ▼: MRT100KP85A.pdf
RFQ
MRT100KP78AE3
MRT100KP78AE3
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 78V 153V CASE 5A