MRT100KP400CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP400CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MRT100KP400CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 400VWM 787VC CASE5A
listoch: MRT100KP400CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MRT100KP400CA
Číslo dielu MRT100KP400CA Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 400VWM 787VC CASE5A Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4057 pcs Dátový hárok MRT100KP400CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 444V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 400V Napätie - porucha Case 5A (DO-204AR)
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 100000W (100kW) Napájanie - špičkový impulz -
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-7735
1086-7735-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MRT100KP400CA
popis TVS DIODE 400VWM 787VC CASE5A Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 787V