MPLAD6.5KP58CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP58CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD6.5KP58CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
153 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD6.5KP58CA
Číslo dielu MPLAD6.5KP58CA Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 17478 pcs Dátový hárok
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.4V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 58V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 6500W (6.5kW) Napájanie - špičkový impulz 69.1A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7626
1086-7626-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MPLAD6.5KP58CA
popis TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 93.6V