MPLAD6.5KP170AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP170AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD6.5KP170AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
168 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD6.5KP170AE3
Číslo dielu MPLAD6.5KP170AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17012 pcs Dátový hárok
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 189V
Napätie - porucha (Min) 170V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 6500W (6.5kW) Napájanie - špičkový impulz 23.6A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7557
1086-7557-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MPLAD6.5KP170AE3
popis TVS DIODE 170VWM 275VC PLAD Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 275V