MPLAD6.5KP120A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MPLAD6.5KP120A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPLAD6.5KP120A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
157 pcs
  • správa
Špecifikácie MPLAD6.5KP120A
Číslo dielu MPLAD6.5KP120A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 17942 pcs Dátový hárok
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 133V
Napätie - porucha (Min) 120V Napätie - porucha PLAD
typ Zener séria -
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 6500W (6.5kW) Napájanie - špičkový impulz 33.6A
polarizácia Nonstandard SMD Ostatné mená 1086-7520
1086-7520-MIL
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MPLAD6.5KP120A
popis TVS DIODE 120VWM 193VC PLAD Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 193V