MA15KP220AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA15KP220AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA15KP220AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR
listoch: MA15KP220AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA15KP220AE3
Číslo dielu MA15KP220AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5544 pcs Dátový hárok MA15KP220AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 245V
Napätie - porucha (Min) 220V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 42A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3772
1086-3772-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MA15KP220AE3
popis TVS DIODE 220VWM 356VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 356V