MA15KP130AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA15KP130AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA15KP130AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
listoch: MA15KP130AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA15KP130AE3
Číslo dielu MA15KP130AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5419 pcs Dátový hárok MA15KP130AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 144V
Napätie - porucha (Min) 130V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 72A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3748
1086-3748-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MA15KP130AE3
popis TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 209V