MA1.5KE8.2AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE8.2AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA1.5KE8.2AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 7.02VWM DO204AR
listoch: MA1.5KE8.2AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA1.5KE8.2AE3
Číslo dielu MA1.5KE8.2AE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 7.02VWM DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5485 pcs Dátový hárok MA1.5KE8.2AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 7.79V
Napätie - porucha (Min) 7.02V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 124A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3720
1086-3720-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MA1.5KE8.2AE3
popis TVS DIODE 7.02VWM DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 12.1V