MA1.5KE68AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE68AE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA1.5KE68AE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO204AR
listoch: MA1.5KE68AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA1.5KE68AE3
Číslo dielu MA1.5KE68AE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 5782 pcs Dátový hárok MA1.5KE68AE3.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 64.6V
Napätie - porucha (Min) 58.1V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 16.3A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3708
1086-3708-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MA1.5KE68AE3
popis TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 92V