MA1.5KE10A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MA1.5KE10A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MA1.5KE10A
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.55VWM DO204AR
listoch: MA1.5KE10A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie MA1.5KE10A
Číslo dielu MA1.5KE10A Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 8.55VWM DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4490 pcs Dátový hárok MA1.5KE10A.pdf
Napätie - spätné odpojenie (typ) 1 Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 9.5V
Napätie - porucha (Min) 8.55V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 1500W (1.5kW) Napájanie - špičkový impulz 103A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3571
1086-3571-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu MA1.5KE10A
popis TVS DIODE 8.55VWM DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.5V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MA1-B-34-620-1A26-B-C
MA1-B-34-620-1A26-B-C
výrobcovia: Carling Technologies
popis: CIR BRKR 20A 250VAC 80VDC