M5KP8.5CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP8.5CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M5KP8.5CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO204AR
listoch: M5KP8.5CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M5KP8.5CA
Číslo dielu M5KP8.5CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4192 pcs Dátový hárok M5KP8.5CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 9.44V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 8.5V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 5000W (5kW) Napájanie - špičkový impulz 347A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3553
1086-3553-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M5KP8.5CA
popis TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 14.4V