M5KP40CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP40CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M5KP40CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO204AR
listoch: M5KP40CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M5KP40CAE3
Číslo dielu M5KP40CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4097 pcs Dátový hárok M5KP40CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 44.4V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 40V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 5000W (5kW) Napájanie - špičkový impulz 78A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3482
1086-3482-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M5KP40CAE3
popis TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 64.5V