M5KP10CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP10CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M5KP10CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10VWM 17VC DO204AR
listoch: M5KP10CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M5KP10CA
Číslo dielu M5KP10CA Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 10VWM 17VC DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4352 pcs Dátový hárok M5KP10CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 11.1V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 10V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 5000W (5kW) Napájanie - špičkový impulz 294A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3409
1086-3409-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M5KP10CA
popis TVS DIODE 10VWM 17VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 17V