M15KP90CAE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP90CAE3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M15KP90CAE3
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
listoch: M15KP90CAE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M15KP90CAE3
Číslo dielu M15KP90CAE3 Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5519 pcs Dátový hárok M15KP90CAE3.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 100V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 90V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 103A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3402
1086-3402-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M15KP90CAE3
popis TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 146V
Kapacita @ Frekvencia - Obojsmerné kanály No
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
M15U822M1
M15U822M1
výrobcovia: Cornell Dubilier Electronics
popis: CAP CER 8200PF 100V Z5U RADIAL
Skladom: 5001 pcs
Stiahnuť ▼: M15U822M1.pdf
RFQ
M15R102K1-F
M15R102K1-F
popis: CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL