M15KP90CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP90CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M15KP90CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR
listoch: M15KP90CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M15KP90CA
Číslo dielu M15KP90CA Výrobca Microsemi Corporation
popis TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4104 pcs Dátový hárok M15KP90CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 100V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 90V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 103A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3401
1086-3401-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M15KP90CA
popis TVS DIODE 90VWM 146VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 146V