M15KP28CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP28CA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: M15KP28CA
Výrobca / Značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 28VWM 47.5VC DO204AR
listoch: M15KP28CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie M15KP28CA
Číslo dielu M15KP28CA Výrobca Microsemi Corporation
Dostupné množstvo 4929 pcs Dátový hárok M15KP28CA.pdf
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp 31.1V Napätie - Breakover 1
Napätie - porucha (Min) 28V Napätie - porucha DO-204AR
typ Zener séria Military, MIL-PRF-19500
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Ochrana elektrického vedenia 15000W (15kW) Napájanie - špičkový impulz 316A
polarizácia DO-204AR, Axial Ostatné mená 1086-3333
1086-3333-MIL
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu M15KP28CA
popis TVS DIODE 28VWM 47.5VC DO204AR Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs) 47.5V